Айвазовська розповіла, про найбільше досягнення "нормандського формату"

Головним досягненням "нормандських перемовин" є те, щов переговори вдалося залучити президента Росії Володимира Путіна
Depo.Влада
6 червня 2016 17:28
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловила представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи на переговорах в Мінську Ольга Айвазовська, передає depo.ua З посиланням на "112 Україна" .

За її словами, другим досягненням є підписання Мінських угод.

"Два основних досягнення цього формату дискусії є те, що далось витягнути на переговори напряму лідера РФ, зважаючи на те, що Росія бере участь у бойових діях на Сході. Це вкрай важливо, тому що останнє слово щодо будь-якої комунікації припинення вогню. Все ж таки за цією стороною конфлікту, хоча Росія намагається себе не визнавати стороною конфлікту і підписання Мінських угод – це скоріше не досягнення, а тактичний виграш і можливість припинення цих масштабних бойових дій, які мали місце до того", - сказала Айвазовська.

Як повідомлялося, "нормандська четвірка" підтримала розгортання поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

Нагадаємо, що у форматі "нормандської четвірки" на рівні лідерів і глав МЗС Німеччини, Франції, України і Росії вирішуються питання врегулювання конфлікту на Донбасі. Початок зустрічей у такому форматі покладено в червні 2014 року під час святкування річниці висадки союзників і відкриття другого фронту під час Другої світової війни в Нормандії. З тих пір група в тому чи іншому вигляді зустрічалася більше двох десятків разів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада