Автомайдан з бійками проривається під вікна Порошенка

Активісти Автомайдану намагаються потрапити під стіни Адміністрації Президента. Вже сталися невеликі зіткнення з міліцією і бійцями з батальйону «Київ-1»
Depo.Влада
10 жовтня 2014 12:58
ФОТО: depo.ua
Автомайдан з бійками проривається під вікна Порошенка
Автомайдан з бійками проривається під вікна Порошенка

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив представник Автомайдану, громадський активіст Віталій Уманець, передає ДеПо.

За його словами, автомайданівці протестують проти проваджень кримінальних справ стосовно активістів одеського Автомайдану. Мітингуючі обурені тим, що «побиття «регіонала» Нестора Шуфрича в Одесі викликало швидшу і жорсткішу реакцію влади, ніж сотні нерозглянутих правопорушень представників влади, у тому числі і самого Нестора Івановича».

Протестуючі стверджують, що є багато доказів причетності Нестора Шуфрича в побитті «титушками» людей на Майдані, а також нагадують, що Нестор Іванович голосував за злочинні закони 16 січня.

У зв'язку з цим вимагають припинити переслідування і кримінальні провадження проти активістів, виключити з «Блоку Петра Порошенка» колишніх комуністів і «регіоналів» і узяти під президентський контроль виконання закону «Про люстрацію».

«Побиття Нестора Шуфрича в Одесі сталося не через некерованість і вседозволеність активістів, а, в першу чергу, через пасивність влади. Коли сама влада не здатна забезпечити законний і справедливий суд, починається самосуд. І в цьому немає нічого шокуючого. А ось що дійсно бентежить, так це те, що президент узяв під особистий контроль справу депутата-злочинця, проте не зробив цього із справами, присвяченими злочинам проти народу», - заявив один з активістів одеського Автомайдану.

Як повідомляв ДеПо, минула поїздка для Шуфрича закінчилася лікарняним ліжком.

Після інциденту Шуфрич заявив, що перед тим як «люстрирувати», його доведеться убити. Сьогодні Президент України Петро Порошенко доручив правоохоронцям розібратися, хто спровокував цей конфлікт.

Фото: facebook.com