Автомайдан під ГПУ вимагає покарати «даішників», що полювали на активістів взимку

Сьогодні вранці активісти Автомайдану мітингували у будівлі Генеральної прокуратури в Києві. За їх словами, за 7 місяців з моменту відкриття кримінальних проваджень проти працівників Державтоінспекції, які фальсифікували справи проти «майданівців» минулої зими, ніхто з них не покараний
Depo.Влада
8 жовтня 2014 13:35
ФОТО: depo.ua
Автомайдан під ГПУ вимагає покарати «даішників», що полювали на активістів взимку
Автомайдан під ГПУ вимагає покарати «даішників», що полювали на активістів взимку

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на Facebook-сторінку активіста Автомайдану Віталія Уманця.

«Масштаби цієї справи вражають: під час Майдану на наших активістів було складено більше 1000 (!) рапортів, 500 протоколів передані до суду, більше 200 чоловік було позбавлено водійських прав, більше 60 працівників ДАІ і 100 суддів було задіяно в цій схемі, а також десятки працівників прокуратури, які не бачили ніяких порушень в діях ДАІ», - написав Уманець.

Крім того, «автомайданівець» нагадав про побиття активістів на вул. Щорса і в Кріпосному провулку 23 січня. Він також зазначив, що міліція незаконно збирала дані про учасників протесту на колесах.

«Який же результат розслідування 7 місяців після «перемоги» Майдану? Жодного покараного злочинця, 51 справа проти працівників ДАІ закрита за часів Яреми за відсутності складу злочину!», - підкреслив Уманець.

За його словами, тільки за годину після початку акції до «майданівців» вийшов представник прокуратури, робота якого приймати звернення.

«Ми вимагаємо зустрічі з чиновником, який зможе нам дати відповідь на питання, чому за сім місяців жоден злочинець не покараний. Нам пропонують у складі кількох чоловік зайти до них в кабінети і «поговорити». Ми вимагаємо, щоб чиновники вийшли на вулицю, до громадськості, завдяки якій Ярема & Ко і стали владою!», - розповів Уманець.

Фото facebook.com/vitaliy.umanets