Аваков зарекся впредь охранять концерты Ани Лорак

Министр внутренних дел Арсен Аваков заявил, что Ани Лорак проведением своих концертов открыто провоцирует общество и сотрудники МВД впредь не будут задействованы к охране правопорядка на концертах певицы
Depo.Влада
29 листопада 2014 11:55
ФОТО: depo.ua
Аваков зарекся впредь охранять концерты Ани Лорак
Аваков зарекся впредь охранять концерты Ани Лорак

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

«Прочитав слова імпресаріо Лорак: «Протягом всієї своєї кар'єри вона займається благодійністю. І не у зв'язку з ситуацією в Росії, в Україні, а тому, що це її вибір. Вона ніколи це не афішує, але вона допомагає дітям в першу чергу! Якій армії? Вона не допомагає армії! Це люди, які безпосередньо проти її позиції за мир. Вони не виключають, що частину грошей з концерту Ані відправить на благодійність, однак зробить це «не для того, щоб від неї відстали», - наводить Аваков слова імпресаріо співачки.

Далі він попереджає, що скаже все, що думає, утримуючись на межі толерантності:

«Українській армії не потрібні її гроші, її гонорари та її співчуття. Ми цілком впораємося без такого «доброчинства». Як не потрібні і її концерти, «сіють любов і мир», а насправді - піднімають муть та бійки, а не світло й любов. Не потрібні негідники, які грають на провокації. Ми обійдемося і без таких співачок, і без ТАКИХ борців проти неї, без чергових міліціонерів, що «не стримались». Обійдемося!», - підкреслює міністр.

За словами Авакова, міліція надалі не стане брати участь у подібних концертах:

«Немає - ні статуту, ні закону, які говорить про необхідність охороняти співачок, відкрито провокуючи суспільство. Якщо у міської влади або концертних організацій надалі вистачить розуму проводити подібні свята «любові і миру» - ігноруючи «відповідно до закону» думку МВС. Ми це приймемо, і запропонуємо цим організаціям самостійно приватними компаніями підтримувати порядок і, з високою ймовірністю, нести відповідальність за кримінальним кодексом за провокацію і організацію заворушень».

Також міністр розповів про підсумки зіткнень противників концерту Ані Лорак з правоохоронцями.

«Людина, яка кинула вибуховий пакет в обличчя міліціонерові, який перетворив обличчя молодого солдата у розірвану криваву рану, ще не встановлено, але буде встановлена та буде відповідати. Міліціонер, який ударив після цього інциденту, не «стримавшись», палицею людину, яка підняла руки вгору - ідентифіковано та буде звільнено з органів внутрішніх справ за надмірну жорстокість. При фіксації травм у цієї людини і відповідного звернення буде відкрито кримінальне провадження», - повідомив Аваков.

Як писав ДеПо, міліція Києва зверталася до адміністрації палацу «Україна» з проханням не проводити концерти Ані Лорак.

Нагадаємо, київські концерти Ані Лорак обидва рази починалися з лютих сутичок міліції з протестувальниками проти виступу співачки.Так, 26 листопада постраждало четверо міліціонерів: їх госпіталізували з різними травмами. У другий день концерту активісти закидали міліцію димовими шашками та фаєрами. Під ДК «Україна» пролилася кров.

Всього за час зіткнень постраждало 11 міліціонерів. У міліції заявили, що в участі у вчорашніх і позавчорашніх заворушеннях перед концертом Ані Лорак в Києві підозрюються люди, які брали участь у масових заворушеннях у районі метро «Осокорки».