Аваков запевняє, що він не ксенофоб

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що не вкладав у свої звинувачення щодо голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі на Нацраді реформ жодного ксенофобського контексту
Depo.Влада
21 грудня 2015 20:40
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі програми Шустер LIVE, передає depo.ua.

"Коли я кажу, що він (Саакашвілі, - ред.) довів країну, то вкладаю у це не ксенофобський контекст. Я ж також вірменин. Є контекст тієї роботи у Грузії, яку Саакашвілі здійснив, і є те, що Грузія зараз сильно стагнує у бік Росії, я зовсім не хочу, щоб ці методи переносилися сюди", - сказав Аваков. 

Він також висловився щодо звернення президента, яке було оприлюднене після скандалу. 

"Звинувачення у ксенофобії - це неприпустима алюзія, яку допустила прес-служба президента. Це неприпустимо з боку президента. Ми з президентом знайомі багато років. Я категорично незгоден з такою позицією, яку він висловив. Ми мали з президентом зустріч (одразу ж після сварки з Саакашвілі)", - розповів Аваков. 

Він також зазначив, що після сварки президент мав би провести розмову з ним та Саакашвілі. 

"Ми знаємо, як такі конфлікти мають вирішуватися. Після цього президент мав ви покликати нас в кабінет, ми б поговорили, дійшли б до якогось компромісу. Але тут є дауль щодо того, хто правий, а хто винен. Тут є різні прочитання. І я не хочу, щоб хтось ховався за "дуже смачну" тему ксенофобії, яку люблять у Європі та світі", - сказав Аваков. 

Він нагадав про контекст. 

"Ти довів свою країну, не треба доводити мою. Так я говорив", - наголосив Аваков. 

Нагадаємо, що 14 грудня під час Нацраді реформ між  Аваковим та Саакашвілі стався конфлікт. У розпал сварки Аваков кинув у Саакашвілі склянку з водою.