Стало відомо, хто замінить грузинську реформаторку Згуладзе

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вже визначився з кандидатурою на посаду першого заступника замість Екі Згуладзе, яка подала у відставку
Depo.Влада
30 травня 2016 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це Аваков повідомив в інтерв'ю "Укрінформу", передає depo.ua.

"Звільнивши попереднього першого заступника Євдокимова, я зрозумів, що на цій посаді має бути людина, орієнтована на внутрішнє творення, на філософію нашої реформи. Тобто чисто проектний менеджер, а не, наприклад, досвідчений криміналіст, який знає, як розплутати злочин. І ми запросили на цю посаду Еку. Сьогодні МВС - це більше, ніж просто поліція. У мене на столі лежить концепт реформи Національної академії поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій. Перший заступник повинен вміти оперувати цими блоками, бути елементом команди, виконувати свою функцію, працювати не на свій піар і свою політичну перспективу, а на результат. Таку людину нелегко підібрати", - зазначив Аваков.

Відповідаючи на питання, наскільки широке коло претендентів, і де він їх шукає, Аваков сказав: "В Україні! Це буде українець. Прізвище у мене теж є, але я вам його не скажу".

Нагадаємо, 11 травня перший заступник голови МВС Ека Згуладзе подала у відставку. Вона продовжить реформи на посаді глави групи радників Авакова.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада