Аваков залишився задоволеним охороною Одеського порту

У ході робочого візиту в Одеську область глава МВС Арсен Аваков перевірив організацію охорони периметра Одеського морського порту
Depo.Влада
10 квітня 2015 16:19
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС, передає depo.ua

За дорученням уряду, важливі об'єкти транспортної інфраструктури, в тому числі - порти, з 1 квітня 2015 року перебувають під охороною ДСО.

Сьогодні Аваков перевірив організацію охорони периметра Одеського морського порту підрозділами Державної служби охорони. Міністр позитивно оцінив роботу підрозділів ДСО з охорони периметра порту і протидії контрабанді.

З 1 квітня з ініціативи Кабінету міністрів, а також за дорученням керівництва МВС, всі стратегічні об'єкти транспортної інфраструктури, торгові морські та річкові порти України охороняються Державною службою охорони. Серед таких об'єктів - 10 портів: 6 - в Одеській області, 2 - у Херсонській та по одному - у Миколаївській і Запорізькій областях.

Правоохоронці здійснюють охорону стратегічних об'єктів від диверсій, терактів, контрабанди та незаконного проникнення на об'єкти. Крім того, міліціонери разом з портовиками оглядатимуть вантажі і перевіряти документацію кораблів.