Аваков: "Закон Савченко" звільнить з в'язниць 50 тисяч злочинців

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що "закон Савченко" різко погіршує і так не найкращу криміногенну обстановку в країні
Depo.Влада
20 жовтня 2016 11:33
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на колегії МВС, передає Depo.ua.

"Закон Савченко" став ще одним фактором нестабільності. Він передбачає звільнення з в’язниць більше 50 тис. злочинців, тільки в поточному році звільнили 8,5 тис. засуджених, кожний з яких повторно вчинив тяжкі або особливо тяжкі злочини – вбивства, зґвалтування, розбійні напади", - сказав Аваков.

За його словами, Кабмін вже розробив поправки до закону, проте зворотної сили вони не матимуть, тому варто приготуватись до подальшого зростання злочинності. "Кабмін ухвалив і направив до Ради законопроект, яким пропонується не розповсюджувати дію "закону Савченко" на засуджених за тяжкі та особливо тяжкі злочини, але закон зворотної сили не має, і найближчого року очікуємо сплеск зростання злочинності через вихід рецидивістів на свободу", - додав міністр.

Нагадаємо, що згідно із "законом  Надії Савченко",  який набув чинності у грудні 2015 року, один день попереднього ув'язнення зараховується за два дні позбавлення волі, що дає змогу багатьом злочинцям, які довго просиділи в СІЗО, значно раніше виходити на волю. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада