Аваков закликав Раду терміново внести зміни до "закону Савченко"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликав Верховну Раду України невідкладно внести зміни до "закону Савченко"

Про це він повідомив сьогодні, передає depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

Завдяки цьому закону на волю вийшло 8 200 людей, а ще 34 тисячі людей підлягають звільненню з місць позбавлення волі за рік.

За його словами, з  тих людей, які вийшли - 785 вже викриті у скоєнні злочинів, з яких 22 - за умисне вбивство, 18 - нанесення травм, 10 - зґвалтування, 405 - крадіжки, 131 - пограбування, 66 - збройні розбої, 39 - шахрайство, 20 - хуліганство та інші злочини.

"Це тільки викриті. Ті, кого вдалося затримати. Ця помилка має дуже високу ціну, тому ми маємо невідкладно її виправити. Звертаюся до парламентаріїв з проханням негайно втрутитися і змінити дію цього закону", - наголосив міністр. 

Він додав, що у діючій ситуації не має місця лібералізму до скоєння тяжких злочинів, адже це підриває основи безпеки в суспільстві та провокує зростання злочинності.

У свою чергу, директор департаменту комунікацій у МВС  Артем Шевченко прокоментував це на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" так: "Якщо справа так піде і далі, то у нас скоро Пукач (справа Гонгадзе) вийде по "закону Савченко". Шахов (шахрай "Еліта-центр"), Зварич (суддя-колядник), Лозинський (мисливець-стрілець) вже вийшли, але не вони головна біда, а тисячи менш відомих вбивць, розбійників, ґвалтівників та грабіжників, які моляться на народного депутата Савченко вийшовши на волю, або готуючись до цього".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада