Аваков закликав Раду терміново внести зміни до "закону Савченко"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликав Верховну Раду України невідкладно внести зміни до "закону Савченко"
Depo.Влада
20 вересня 2016 22:42
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив сьогодні, передає depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

Завдяки цьому закону на волю вийшло 8 200 людей, а ще 34 тисячі людей підлягають звільненню з місць позбавлення волі за рік.

За його словами, з  тих людей, які вийшли - 785 вже викриті у скоєнні злочинів, з яких 22 - за умисне вбивство, 18 - нанесення травм, 10 - зґвалтування, 405 - крадіжки, 131 - пограбування, 66 - збройні розбої, 39 - шахрайство, 20 - хуліганство та інші злочини.

"Це тільки викриті. Ті, кого вдалося затримати. Ця помилка має дуже високу ціну, тому ми маємо невідкладно її виправити. Звертаюся до парламентаріїв з проханням негайно втрутитися і змінити дію цього закону", - наголосив міністр. 

Він додав, що у діючій ситуації не має місця лібералізму до скоєння тяжких злочинів, адже це підриває основи безпеки в суспільстві та провокує зростання злочинності.

У свою чергу, директор департаменту комунікацій у МВС  Артем Шевченко прокоментував це на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" так: "Якщо справа так піде і далі, то у нас скоро Пукач (справа Гонгадзе) вийде по "закону Савченко". Шахов (шахрай "Еліта-центр"), Зварич (суддя-колядник), Лозинський (мисливець-стрілець) вже вийшли, але не вони головна біда, а тисячи менш відомих вбивць, розбійників, ґвалтівників та грабіжників, які моляться на народного депутата Савченко вийшовши на волю, або готуючись до цього".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада