Аваков відправив «лист щастя» Фірташу в Австрію

Міністерство внутрішніх справ України направило українському олігарху Дмитру Фірташу, який зараз перебуває в Австрії, повістку на допит у справі про корупційні схеми групи компаній Ostchem
Depo.Влада
23 травня 2015 11:31
ФОТО: depo.ua

Міністерство внутрішніх справ України направило українському бізнесменові Дмитру Фірташу повістку на допит у справі про корупційні схеми групи компаній Ostchem.

Про це глава МВС України Арсен Аваков написав у своєму Facebook, повідомляє depo.ua.

"У зв'язку з розслідуванням кримінальної справи за фактом корупційних схем групи компаній "Ostchem" і розкрадання державного майна України, ГСУ МВС України направило повістку на допит і проведення слідчих дій - Дмитру Фірташу", - написав Аваков.

Також, за словами Авакова, МВС звернулося до ФБР США із запрошенням до участі у спільних слідчих діях у справі Фірташа.

"З урахуванням матеріалів, якими володіють слідчі двох країн щодо збитків нанесеним державі Україна, МВС готове до проведення спільних слідчих дій у справі, як на території України, так і в США", - зазначив глава МВС.

Нагадаємо, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт повідомив, що Сполучені Штати наполягають на тому, що українського олігарха Дмитра Фірташа слід притягти до відповідальності, а також наполягають на його екстрадиції. Зараз Штати готують апеляцію на рішення суду.