Аваков: У МВС створять нову службу, яка боротиметься з обігом наркотиків

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував створення нової служби в структурі МВС, яка займатиметься боротьбою з незаконним обігом наркотиків
Depo.Влада
22 жовтня 2015 19:13
ФОТО: depo.ua

Про це міністр написав у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

За його словами, міліціонерів БНОН – тисячу п'ятьдесят одного співробітника по всій країні - виводять за штат. Для повної переатестації та перевірки із застосуванням детектора брехні.

За оцінками департаменту внутрішньої безпеки 80-90% співробітників не зможуть пройти переатестацію в поліцейські і - будуть звільнені зі служби.

"У новій Національній поліції створюється принципово новий Департамент протидії наркозлочинності. За фактом атестації старих співробітників будемо вирішувати остаточно, але - одна з ключових моделей розвитку нової структури - для чистоти рішення - взагалі не використовувати колишніх співробітників БНОН в новій структурі боротьби з наркозлочинністю. А пройшли переатестацію чесних працівників - перевести в інші підрозділи поліції. Будемо створювати новий підрозділ "з нуля" - набираючи нових співробітників з урахуванням, уже традиційних нової поліції, конкурсних процедур",- написав Аваков.

Він додав, що ще одна новація - Новий департамент поліції протидії наркозлочинності буде істотно менше колишнього (600 поліцейських) і, буде "вертикально-підлеглим" і на місцях не буде підпорядкований місцевим керівникам поліції.

"Впевнений - ефективність і незаангажованість нової вертикальної структури буде на порядок вище колишньої",- підсумував він.

Розроблювати проект будуть з зарубіжними експертами - за найкращими моделями зарубіжних поліцейських служб, протидіючих наркозлочинності .
Керувати проектом Аваков призначив Іллю Ківу.

"Упевнений - він точно впорається і з демонтажем колишньої структури і з енергійною роботою в новій!", - резюмував міністр.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада