Аваков: у комбата "Слобожанщини" зірвало дах

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що затриманий учора комбат "Слобожанщини" Андрій Янголенко готував замах не тільки на нього, а й на народних депутатів Всеволода Кожемяка і Андрія Білецького
Depo.Влада
12 вересня 2015 12:44
ФОТО: depo.ua

Як передає depo.ua, про це пише 112 канал.

"Вчорашній епізод - драматичний. Йдеться про командира добровольчого батальйону, який добре себе проявив на війні. У якого, можливо, зірвало дах. Він готував замах на мене, Кожемяка і Білецького. Це проблема людини, яка прийшла з війни. США боролися із цим синдромом після в'єтнамської війни дуже довго", - повідомив він журналістам.

Тим часом силовики показали арсенал зброї, вилучений в рамках затримання комбата "Слобожанщини". У нього входять чотири міни МОН-50, 67 гранат, чотири гранатомети РПГ-22, три автомати Калашникова, гвинтівка Мосіна, дробовик Mossberg, понад два кілограми тротилу в шашках, 18 електродетонаторів, прилади нічного бачення, оптичні приціли, біноклі, далекомір, понад п'ять тисяч патронів різних калібрів, холодна зброя, глушники і магазини до автоматів.

Аваков: у комбата "Слобожанщини" зірвало дах - фото 1

Аваков: у комбата "Слобожанщини" зірвало дах - фото 2

"Вчора з бойовими колегами зі штабу СБУ в АТО слідчі військової прокуратури завершили 4-місячну копітку оперативно-слідчу комбінацію. Затримали організатора замовних убивств - командира батальйону міліції "Слобожанщина". Провели обшуки, вилучили речові докази. Серед вилученої зброї - мачете, нічні прилади бачення, вибухівка, гранати РГО. Такі самі, як підірвана біля стін ВР", - написав у "Фейсбуці" головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Нагадаємо, затриманий за підготовку замаху на главу МВС Арсена Авакова комбат "Слобожанщини" Андрій Янголенко готував замах також на нардепа Андрія Білецького та командира "Східного корпусу" Олега Ширяєва.