Аваков: У будівлі "Укрнафти" не було жодного бійця батальйону "Дніпро-1"

У будівлі ПАТ "Укрнафта" не було жодного бійця батальйону "Дніпро-1"
Depo.Влада
24 березня 2015 14:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сьогодні, 24 березня, в ході прес-конференції, передає depo.ua.

"Жодного бійця підрозділу Дніпро-1 в цьому місці не було (біля будівлі "Укрнафти" - ред.). Всякий, хто поширював цю інформацію, не мав для цього достатніх підстав", - заявив Аваков.

За його словами, там перебувала охоронна компанія "Сек'юр Айті", у відношенні якої йде перевірка.

Як зазначив міністр, були допитані всі працівники компанії, які брали участь в інциденті.

"Ці допити відбувалися вчора в рамках кримінального провадження , у тому числі відкритого за зверненням нардепа Найєма (Мустафа Найєм - ред)", - додав Авков.

Також він запевнив, що висновки будуть оприлюднені, "і вони будуть публічними".

"Я забігаючи на перед скажу що деякі порушення роботи цієї компанії нам бачаться такими, щоб застосувати санкції - відгук охоронної ліцензії", - додав міністр.

Нагадаємо, раніше ПАТ "Укрнафта" заперечила приcутність озброєних осіб на території, що належить компанії. Хоча перед тим, служба безпеки "Укрнафти" заявляла, що озброєні люди біля будівлі є додатковою охороною.

Як повідомляв depo.ua, 22 березня ввечері будівлю ПАТ «Укрнафта» оточили невідомі бійці з автоматами

Нардепи від БПП Мустафа Найєм і Сергій Лещенко пов'язали це з прийняттям Радою закону про акціонерні товариства, за допомогою якого держава розраховує відняти контроль над підприємством у міноритарного акціонера «Укрнафти» Ігоря Коломойського.