Аваков та Петренко не подаватимуть е-декларацій поки систему не сертифікують

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр юстиції Павло Петренко не мають наміру подавати електронні декларації доходів до отримання системою декларацій сертифіката
Depo.Влада
16 серпня 2016 21:04
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав "Українським новинам", передає depo.ua.

"Подам ближче до кінця 60-денного терміну, щоб уже все працювало як треба: з внесеними корегуваннями за зауваженнями і виданим сертифікатом. У мене з цим проблем немає", - сказав він.

Міністр шкодує, що система електронного декларування стартує з проблемами, однак сподівається, що всі складності будуть вирішені.

Раніше Петренко також заявив, що не має наміру подавати електронну декларацію доходів до отримання системою декларацій сертифіката.

"Я особисто, як людина, що була одним зі співавторів закону "Про запобігання корупції", не буду подавати електронну декларацію до того моменту, поки не будуть вирішені всі технічні питання й система не отримає відповідний сертифікат", - написав він на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

Нагадаємо, 15 серпня сайт Національного агентства із запобігання корупції відкрив доступ до інтерфейсу електронного декларування.

Зазначимо, через відсутність атестату захисту інформації ці декларації не можна використовувати як доказ в суді. Відповідно, посадовців, що опублікують неправдиву інформацію про свої статки, неможливо буде притягнути до відповідальності.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада