У Києві та Одесі запустили відеофіксацію порушень на дорогах

З сьогоднішнього дня у двох містах України - Києві та Одесі - запустили пілотний проект відеофіксації порушень правил дорожнього руху
Depo.Влада
4 липня 2016 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це  заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Запустили пілотний проект роботи системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху.

Будьте уважніші, зовсім скоро буде працювати не пілот - і будуть нараховуватися не умовні штрафи а реальні - без участі поліцейського. 

Мета проекту - автоматична фіксація порушень швидкісного режиму за допомогою сучасних камер, без участі поліцейського.

Камера фіксує перевищення швидкості, після чого дана інформація передається в центр обробки даних Національної поліції. Отримана інформація обробляється оператором - поліцейським, з використанням наявних баз даних МВС. В результаті обробки виноситься електронна адміністративна постанова, яке в подальшому буде направлятися власнику транспортного засобу.

Власникам транспортних засобів з державною реєстрацією постанову відправлятиметься Укрпоштою. Щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією - Держприкордонслужбі (з метою вручення адміністративної постанови особі, яка ввезла цей транспортний засіб на територію України).

На першому етапі роботи системи будуть використовуватися дані, отримані з камер, встановлених в місті Києві (1 камера - вул. О. Теліги, 61) і Одесі (2 камери - транспортна розв'язка "Конюшиновий міст"). Це тест. Всього ж по всій країні - в режимі реального експлуатації-будуть встановлені тисячі камер", - написав міністр.

"Ви будете сміятися., але за 6 годин тестового режиму всього на 3 камерах відеофіксації - зафіксовано порушень на суму штрафів близько 3 млн.грн! А якщо цих камер буде 5000 ?!", - додав Аваков.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада