Аваков збирається розігнати третину міліціонерів

Скорочення третини складу МВС передбачене в проекті закону про реформування відомства, який буде розглянуто на найближчому засіданні Кабміну
Depo.Влада
16 жовтня 2014 07:17
ФОТО: depo.ua
Аваков збирається розігнати третину міліціонерів
Аваков збирається розігнати третину міліціонерів

Про це журналістам повідомив голова МВС Арсен Аваков, пише Укрінформ, передає ДеПо.

«Склад МВС буде скорочений на 30 відсотків за рахунок розатестації. Люди в погонах будуть тільки ті, хто потрібен зі зброєю, у погонах. Решта будуть цивільними. Тобто, ти поліцейський, але не маєш звання», - зазначив Аваков.

За його словами, реформа МВС «не може статися за помахом чарівної палички. Системні зміни можливі за два роки, а кадрові... Це не на одного міністра і не на одного журналіста».

Відповідаючи на запитання про долю скорочених міліціонерів, Аваков сказав: «А куди діваються донецькі, луганські міліціонери, які загубилися. Куди діваються ті, кого звільняють з харківської міліції? Вони йдуть. У нас величезна територія... і ми знайдемо нормальних людей, хоча це складно».

За його словами, будуть складнощі і в ході реалізації закону про люстрацію.

«Повинні бути прийняті кадрові рішення. Нерідко я сприймаю їх нормально, але в низці випадків збентежений. Під закон підпадають люди, які брали участь в АТО і заслуговують іншого ставлення... Я над цим працюватиму», - пообіцяв Аваков.

Що стосується реформи, то голова МВС назвав, серед іншого, зміщення акцентів з «тиснути і кришувати» на «служити і захищати», ліквідацію низки управлінь, включаючи УБОЗ, транспортну та ветеринарну міліцію, а також посилення боротьби з наркотиками.