Аваков: Ще за тиждень до сварки я був єдиним міністром, якого хвалив Саакашвілі

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков був здивований поведінкою голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі під час засідання Нацради реформ
Depo.Влада
21 грудня 2015 23:22
ФОТО: depo.ua
Аваков: Ще за тиждень до сварки я був єдиним міністром, якого хвалив Саакашвілі
Аваков: Ще за тиждень до сварки я був єдиним міністром, якого хвалив Саакашвілі

Про це він заявив в ефірі програми Шустер LIVE, передає depo.ua.

"Для мене було дивним, що він (Саакашвілі, - ред.) злетів з котушок і спровокував мене, бо за тиждень до цього він був у мене в кабінеті, ми мили чай із турецьких стаканчиків і мирно бесідували. Я його питав, чому він наїжджає на прем'єр-міністра, а він мені це якось мотивував. Він говорив про баланс влади, про те, що комусь із нас треба бути прем'єр-міністром. Я з ним не був згоден. Ми спокійно говорили", - розповів Аваков.

"Ви подивіться на його виступи за тиждень до цього конфлікту на парламентських слуханнях. До мене тоді ще прийшов один з міністрів і каже: "Так некрасиво, він критикує прем'єра, а із міністрів хвалить тільки тебе". І потім ми отримали такий ефект", - додав міністр.

Він зазначив, що цілком підтримує те, що робить Саакашвілі в Одесі, однак для цього цілком неприйнятні його методи "необґрунтованого використання популізму" задля скорішого просування всередині політичної структури. 

Нагадаємо, що 14 грудня під час Нацраді реформ між  Аваковим та Саакашвілі стався конфлікт. У розпал сварки Аваков кинув у Саакашвілі склянку з водою. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада