Аваков розповів про реформу ДСНС і Держприкордонслужби у цьому році

Міністр вінутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що в поточному році пройде реформа ДСНС та Держприкордонслужби
Depo.Влада
10 лютого 2016 12:49
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час колегії МВС та Мінюсту, передає depo.ua.

"У цьому році ми починаємо процес реформування ДСНС України. Ми плануємо найближчим часом винести на Кабмін та затвердити стратегію змін і це важливий напрямок, важливий процес. бо майже 70 тисяч людей працюють у цьому відомстві і від них залежить дуже багато. Ми це бачили у момент кризи на лінії зіткнення у АТО, ми це бачили під час крупної пожежі тут потрібні серйозні зміни. Генерал Чічьоткін підготували такі зміни разом з нами. ми розраховуємо на допомогу  зі сторони наших зарубіжних колег, бо тут нам важливо йти у останньому тренді і плануємо у цьому році прийняти стратегію розвитку реформу ДСНС і почати виконання її",- сказав Аваков.

Також він заявив про реформування Держприкордонслужби.

"На сьогодні реалізується стратегія розвитку Держприкордонслужби державна цільова правоохоронна програма по реконструкції кордону і концепція інтегрованого встановлення кордону. Держприкордонслужбу у минулому році підключили до Інтерполу , організовано тестування через державний кордон",- сказав Аваков. 

За його словами, в Україні немає достатньої підтримки і фіннансового забезпечення для того, шоб рухатись у реформі прикордонної служби. 

"Всі новації, які ми пропонуємо вимагають двох речей: волі і підтримку суспільства, об'єднання влади , підтримки наших партнерів",- додав Аваков.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада