Аваков розповів про "нічне побачення" з Коломойським, Яценюком та Коболєвим

МІністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що екс-прем'єр Арсеній Яценюк не брав участі в зустрічі з олігархом Ігорем Коломойським та головою Нафтогазу Андрієм Коболєвим, що завітали до МВС 24 червня
Depo.Влада
5 липня 2016 06:27
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на брифінгу, коментуючи репортаж програми Схеми, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Я навіть не знаю, хто в цьому міністерстві не був. У нас відповідна нарада з одним, потім з іншим. Я вважаю, що проблема не зустрічатися, а мати результат", - сказав міністр.

"Я проводжу розмови з багатьма людьми і не завжди приємні, з ким у звичній ситуації я б не розмовляв. Так наприклад, наші розмови з групою компанії Остхем, з якими були не дуже хороші стосунки, і досі є кримінальні провадження, привели до того, що в бюджет нарахували 4 млрд гривень", - також додав він.

На зустрічі з Коболєвим, як зазначив Аваков, також йшлося про схеми крадіжок газу із трубопроводу в Полтавській області.

"Як ми знаємо, там має місце робота низки підприємств, підконтрольних пану Коломойському, і ми детально обговорювали питання про те, що ми або повністю змінюємо всю систему охорони координації цих ситуацій, або ми повинні змиритися, що держава разом з приватним власником втрачають на цьому тіньовому бізнесі 1-2-3 мільйони доларів щомісячно", - пояснив Аваков.

За словами Авакова, Арсеній Яценюк приїжджав до нього, і не приймав участі в зустрічі з Коломойським та Коболєвим.

Нагадаємо, на початку червня нічні візити олігархів Ігоря Коломойського та Ріната Ахметова до Адміністрації президента довелося коментувати главі державі Петрові Порошенку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада