ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аваков розказав, де Янукович ховався в Севастополі і кому він віддав зброю

Президент-утікач ховався на російській військовій базі

Depo.Влада
11 грудня 2017 16:49
ФОТО: depo.ua

Про це міністр внутрішніх справ розповів під час допиту у Оболонському суді, передає Depo.ua.

"Я був в Криму з 23 на 24 лютого 2014 року. Після кримськотатарського мітингу ми відправилися у напрямку Севастополя, щоб зрозуміти, куди ж дівся Янукович, в якому він стані, які його плани. І як він збирається здійснювати надалі свої функції. Це була ключова задача моєї поїздки. Я хотів мати з ним розмову, як з державним діячем, бо сподівався, що Янукович повернеться до виконання своїх обов'язків, повернеться на територію країни", - заявив Аваков.

Міністр МВС, який на той момент був виконувачем обов'язків, зазначив: "За оперативними даними, мені було відомо, що Янукович знав про мій візит на півострів і про мету візиту – зустріч із ним. Мені стало відомо, що він уникав цієї зустрічі. Більш того, за наявною тоді інформацією, він заховався на території однієї із російських військових баз, де повідомив працівникам УДО, які його охороняли, що збирається їхати на Росію".

Аваков розповів, що частина працівників відмовилася їхати з Януковичем, інші погодилися. Тоді він передав одному з працівників УДО записку, в якій добровільно відмовився від державної охорони. Також цим УДОвцям були передані засоби захисту, зокрема, пістолети. Цю записку пізніше передали самому Авакову, а він передав органам слідства.

Нагадаємо, що Аваков виступив на судовому засіданні про державну зраду екс-президента Віктор Януковича так званою "слобожанською мовою".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада