Аваков розповів, як деполітизуватиме міліцію

Голова МВС Арсен Аваков заявив, що очолюване ним міністерство перетвориться на багатопрофільне відомство з чітким розмежуванням політичної та правоохоронної функцій
Depo.Влада
15 січня 2015 09:01
ФОТО: depo.ua
Аваков розповів, як деполітизуватиме міліцію
Аваков розповів, як деполітизуватиме міліцію

Про це міністр заявив в інтерв'ю журналу «Новое Время», передає depo.ua.

«Ми проведемо деполітизацію і демілітаризацію відомства. Воно формуватиме державну політику у сферах своєї відповідальності: Національної поліції, Національної гвардії, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби, Державної служби з питань надзвичайних ситуацій», - заявив він.

Крім того, за словами Авакова, міністерство стає відкритим політичним органом управління центральних органів, «так званим home office», пише УНІАН.

Аваков також анонсував впровадження технологій у роботу міністерства.

«Ми плануємо широко впровадити сучасні технології - від електронного документообігу та можливості отримувати адміністративні послуги через Інтернет до обладнання автомобільних трас відеореєстраторами та переведення дорожнього контролю в автоматичний режим», - додав він.

Нагадаємо, раніше міністр повідомив, що прийняв рішення про звільнення з посад 102 інспекторів ДАІ, які складали протиправні протоколи на учасників Євромайдану і «Автомайдану».