Аваков заперечив кумівство під час закупок рюкзаків для армії

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков спростував інформацію, про закупівлю рюкзаків на 14,5 мільйонів для армії через свою дружину
Depo.Влада
26 червня 2015 21:15
ФОТО: depo.ua

Про він заявив на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Брехня з приводу закупівлі МВС рюкзаків для наших бійців в АТО. Автори казки про рюкзаку і держзакупівлю, як зазвичай: одіозний нардеп Каплін імені Фірташа-Льовочкіна телеканал Інтер.

Для тих же, кого цікавлять факти і документи - витрачу трохи часу і детально поясню, як і що.
- Так, справді, Міністерство внутрішніх справ України провело у квітні 2015 року ряд процедур державної закупівлі речового майна для забезпечення підрозділів МВС, які беруть участь у АТО.
- Так, дійсно, процедури проводилися за спрощеною схемою (переговорної процедурою), згідно ст. 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель".
- Так, дійсно, у переліку закуповуються позицій були рюкзаки.

А далі інформація "нардепа за викликом" і специфічних ЗМІ була неточна, перекручена і відкоригована.

Так от, ми не просто закуповували рюкзаки, а оприлюднили запит на виготовлення рюкзака, модель якого була розроблена на підставі пропозицій і побажань бійців АТО.

Ось пряма цитата їх технічного завдання з переліком характеристик: "Із синтетичної вологонепроникної, малошумної тканини (нейлон 1000 Den) захисного кольору, за об'єднання об'ємом 60 л, із сучасною підвісною системою для перенесення навантаження на пояс та з вентиляційними каналами тепловідведення на спинці.

Об'єм основного та нижнього відділення регулюється за допомогою бокових та вертикальних компресійних ременів із синтетичної тасьми із застібками fast-tex.

Рюкзак з жорсткою пакетною спинкою з кишенею для каркасних елементів.

На дні та верхньому клапані рюкзака - додаткові точки для кріплення вантажу. У верхній частині рюкзака та на нижніх бокових кишенях пришито ручки із синтетичної тасьми для перенесення рюкзака.

Фурнітура (застібки fast-tex, пряжки, фіксатори) морозостійка, із ударостійкого пластику, витримує навантаження не менше 100,0 кг.".

Погодьтеся, порівнювати ці рюкзаки з побутовими і навіть спортивними, які продаються у магазинах - просто безглуздо!", - написав Аваков.

Нагадаємо, що на минулому тижні у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що МВС закупило рюкзаків на 14,5 мільйонів для армії через дружину Авакова.