Аваков похвалився "явним прогресом" Нацполіції

Національна поліція України підбила підсумки роботи за перше півріччя 2017 року, що свідчать про зниження рівня злочинності

Depo.Влада
17 липня 2017 19:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"У сфері особливо тяжких злочинів проти життя і здоров'я людей рівень розкриття злочинів становить від 87% щодо умисних убивств, до 93% - завдання тяжких тілесних злочинів. Зниження рівня злочинності стосовно груп злочинів становить від 10% до 22% - порівняно з аналогічним періодом 2016 року", - повідомив Аваков.

Він також додав, що зниження кількості злочинів, вчинених неповнолітніми - на 5%; вчинених щодо неповнолітніх - на 24%. У сфері захисту економіки: зростання рівня розкриття злочинів у сфері господарської діяльності становить 22%, у сфері службової діяльності - 53%, у сфері використання бюджетних коштів - 16%.

Аваков підкреслив, що незважаючи на явний прогрес, він усе ще не задоволений результатами, оскільки рівень злочинності в Україні "неприпустимо високий для цивілізованої європейської країни".

Нагадаємо, на думку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Україна вже пройшла пік злочинності і тепер її рівень знижується.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада