Аваков похвалився "явним прогресом" Нацполіції

Національна поліція України підбила підсумки роботи за перше півріччя 2017 року, що свідчать про зниження рівня злочинності

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"У сфері особливо тяжких злочинів проти життя і здоров'я людей рівень розкриття злочинів становить від 87% щодо умисних убивств, до 93% - завдання тяжких тілесних злочинів. Зниження рівня злочинності стосовно груп злочинів становить від 10% до 22% - порівняно з аналогічним періодом 2016 року", - повідомив Аваков.

Він також додав, що зниження кількості злочинів, вчинених неповнолітніми - на 5%; вчинених щодо неповнолітніх - на 24%. У сфері захисту економіки: зростання рівня розкриття злочинів у сфері господарської діяльності становить 22%, у сфері службової діяльності - 53%, у сфері використання бюджетних коштів - 16%.

Аваков підкреслив, що незважаючи на явний прогрес, він усе ще не задоволений результатами, оскільки рівень злочинності в Україні "неприпустимо високий для цивілізованої європейської країни".

Нагадаємо, на думку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Україна вже пройшла пік злочинності і тепер її рівень знижується.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада