Аваков похвалився покращеним поліцейським "гібридом"

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков представив новий поліцейський позашляховик Mitsubishi службовцям МВС
Depo.Влада
15 липня 2016 15:03
ФОТО: depo.ua

Про це Аваков написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Поліцейський автомобіль Mitsubishi Outlander PHEV версії 2016 року року сьогодні був офіційно представлений в МВС  співробітниками Mitsubishi.Запропонована модель, доукомплектована рацією, відеореєстратором, проблисковими маячками та системами зарядки акумуляторів і затверджена експертами до постачання", - написав міністр.

Він також зазначив, що кошти на нові автомобілі Україна отримала за квоти в рамках Кіотського протколу.

Аваков похвалився покращеним поліцейським "гібридом" - фото 1

"Нагадаю - в рамках позабюджетної програми, в рахунок оплати квоти за Кіотським протоколом Нацполіція отримає, згідно з рішенням Кабміну - 651 (а може і більше за результатами публічного переговорної процедури) гібридний автомобіль з витратою 2 літри бензину на 100 км! Використання цих чудових сучасних автомобілів в експлуатації - дозволить заощадити на паливі 330 млн. грн .. крім істотного скорочення обсягу вихлопних газів. Автомобілі будуть розподілені  підрозділам Нацполіції на всій території України", - додав Аваков.

Аваков похвалився покращеним поліцейським "гібридом" - фото 2

Нагадаємо, 7 липня Міжвідомча робоча група МВС та Мінприроди схвалила проект по заміні автотранспортного парку поліції автомобілями з гібридною силовою установкою на базі кросовера Mitsubishi Outlander PHEV.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада