Аваков підозрює, що теракт під Радою планувало вище керівництво "Свободи"

Напередодні ретельно спланованого теракту під Верховною Радою керівництво ВО "Свобода" приватно зустрічалися з людьми, підозрюваними у безпосередньому виконанні теракту
Depo.Влада
17 вересня 2015 17:14
ФОТО: depo.ua

Про це, доповідаючи в парламенті, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає кореспондент depo.ua.

"Подіям під Верховною Радою передувала низка інших важливих подій, а саме 26 серпня члени і керівництво ВО "Свобода", зокрема: Тягнибок, Сиротюк, Гелевей та Кривецький пізно ввечері прибули в місто Курахове Донецької області. На наступний день відбулася їхня офіційна зустріч з бійцями батальйону МВС "Січ". Після офіційної зустрічі керівники "Свободи" попросили керівництво батальйону "Січ" та бійців, що не належать до партії "Свобода" вийти з приміщення. Після цього керівники свободи зі своїми прихільниками в кількості 15-20 осіб провели приватні співбесіди. На них була присутня особа, яка тепер слідством підозрюється у безпосередньому вчиненні терористичного акту", - заявив Аваков.

Як зазначив міністр, після цієї бесіди керівники "Свободи" поїхали в село Водяне, на місце дислокації батальйону "Карпатська січ" там вони також провели офіційну зустріч, та приватні співбесіди. Також Аваков показав слайди де зафіксовані керівники "свободи" з підозрюваними.

"На наступний день вони виїхали до міста Києва, написавши рапорти на звільнення. Наскільки пов'язані буде перевірено в ході слідства", - додав Аваков.