Аваков підбадьорив вірменський "ЕлектроМайдан"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підтримав протестувальників, які зараз відстоюють свою позицію в вірменській столиці Єревані, розповівши історію з українського Майдану
Depo.Влада
24 червня 2015 05:32
ФОТО: depo.ua

Про це Аваков написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Дорога моя Вірменія!

Був день, коли нас побили і розсіяли на Кріпосному провулку в Києві, розібрали наші барикади, здавалося, зім'яли надії. Від безсилля ком стояв у горлі. Була зима, падав сніг - ми поверталися на Майдан чоловік вісім, під українським прапором, замерзлі, побиті і запорошені снігом.

Ми несли з собою великий армійський термос - єдине, що вдалося винести тоді з розгромленого спецназом передового пункту дальньої барикади. Боліли ноги. Руки стигли на морозі без втрачених у бійці рукавичок, а ми - ми несли цей триклятий важенний 20-літровий армійський термос з холодним вже чаєм до своїх - на Майдан. Як символ. Як наше прагнення не відступитися і бути вільними!

Ніяке золоте руно не зрівняється за цінністю з тим термосом, що ми дотягли тоді в табір Майдану. Ми не принесли тоді туди той чай - ми принесли з собою в табір загартовану волю до свободи", - розповів Аваков.

Нагадаємо, вчора на протест проти підвищення тарифу на електроенергію в столиці Вірменї Єревані вийшли понад десять тисяч людей.

Відзначимо, вчора на світанку місцева поліція, застосувавши водомети, розігнала кількасот активістів, що залишилися на ніч в центрі Єревана.