Аваков перевів полк «Азов» до складу Нацгвардії і обіцяє іншим зробити те ж саме

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав указ про перехід до складу Нацгвардії Полку особливого призначення «Азов»
Depo.Влада
11 листопада 2014 13:13
ФОТО: depo.ua
Аваков перевів полк «Азов» до складу Нацгвардії і обіцяє іншим зробити те ж саме
Аваков перевів полк «Азов» до складу Нацгвардії і обіцяє іншим зробити те ж саме

Про це Аваков написав на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

Аваков повідомив, що з президентом обговорювалися моделі оптимального забезпечення розвитку добровольчих батальйонів МВС.

«Найбільш підготовлені бойові підрозділи повинні отримати, як найвищу ступінь забезпечення озброєння, так і найкращу підготовку. Для цих цілей прийнято рішення про передачу таких найбільш підготовлених підрозділів в складі Нацгвардії. Ми починаємо йти цим шляхом - шляхом підвищення боєздатності», - повідомив Аваков.

«Мною підписано наказ про перехід до складу Нацгвардії Полку особливого призначення« Азов ». Вже зараз розпочато роботу з доукомплектовування полку до бойового стандарту бригад Нацгвардії. Йдеться і про озброєння, і про техніку. Уже сьогодні десятки хлопців з «Азова» проходять навчання в артилерійській школі, на полігонах освоюють нові БТРи, вчаться взаємодії з наданою полку танковою ротою ... Слідом за «Азовом», підвищать свій бойовий статус і, значить боєготовність - ще ряд бойових підрозділів», - повідомив глава МВС.

Як повідомляв ДеПо, про перехід полку «Азов» до складу Нацгвардії йшлося ще на початку жовтня.

Нагадаємо, спочатку добровольці створили батальйон «Азов», який згодом розрісся до полку.