Аваков: Олену Бондаренко чекають у міському главку міліції

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував колишньому народному депутату Олені Бондаренко звернулися в міліцію з приводу погроз, які їй надходять
Depo.Влада
17 квітня 2015 13:58
ФОТО: depo.ua

Про це міністр написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Колишньому нардепу Олені Бондаренко, яка пожалілася на загрози, надіслані їй у "Фейсбуці": МВС негайно вживе заходів, у разі, коли вона надасть факти такого листування з погрозами. Не на картинці, а в реальному носії - в рамках розслідування за її заявою будуть здійснені всі необхідні заходи щодо забезпечення її прав і свобод, а по відношенню до тих, хто погрожував, - вжито заходів реагування. Олену Бондаренко чекають у міському главку міліції", - повідомив міністр.

Він також закликав звертатися до міліції всіх, хто володіє "небезпечною для когось" інформацією і побоюється за власне життя, звертатися в МВС та прокуратуру.

"Всі, хто боїться за своє життя, будучи носієм небезпечної для когось інформації - раджу негайно звертатися до МВС або в прокуратуру. Дати свідчення, отримати охорону, полегшити свою провину, якщо вона є. Якщо негідники вас використовували раз, не означає, що потрібно дозволяти використовувати вас вічно, і маніпулювати навіть фактом вашого життя і смерті", - наголосив Аваков. 

Нагадаємо, напередодні колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила про погрози на свою адресу після вбивств екс-регіонала Олега Калашникова та публіциста Олеся Бузини. Зокрема, на своїй сторінці у "Фейсбуці" вона оприлюднила скрін-шоти листування з погрозами.