Аваков обіцяє судитися з Саакашвілі за честь Нацгвардії

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обіцяє подати позов до суду на голову Одеської ОДА Михайла Саакашвілі за його слова про "неформальні збройні формування, які Аваков утримує на корупційні кошти"
Depo.Влада
21 грудня 2015 21:41
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі програми Шустер LIVE, передає depo.ua.

"Я почув одну річ, яка мене реально обурила і за яку Михайло Саакашвілі отримає судовий позов. Вона полягає в тому, що він в своїй емоції сказав, що Аваков керує незаконними бандугрупуваннями ("військовими угрупуваннями" - Савік Шустер) і фінансується за рахунок корупційних коштів" - сказав Аваков, коментуючи конфлікт на Раді реформ.

"За "воєнні формування" він отримає судовий позов. І я розраховую, що ми в суді доведемо, що це брехня. Він образив і мене, і хлопців, з якими ми все це пройшли", - наголосив міністр.

"У цих хлопців за час війни більше 300 вбитих, я не дозволю так про них говорити. Є якісь речі, які я вважаю недоторканними. Говори мені все, що завгодно, але ти не можеш дозволяти собі такі речі, які стосуються життя хлопців, які боронили країну", - наголосив Аваков. 

Нагадаємо, раніше голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі звинуватив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в тому, що він утримує "приватні армії"

Читайте також: Навіщо Саакашвілі пожартував про Авакова Бонапарта

Більше політичних новин чи