Аваков назвав Киву "ідеальним воїном"

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає екс-начальника департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Іллю Киву "незамінним в складних ситуаціях"
Depo.Влада
6 липня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Коли Кива вивозив мирних людей з Дебальцевого, коли там "шмаляло" кругом, він усім підходив. Коли Кива був комендантом у Волновасі і керував військовим підрозділом, він усім підходив. Коли військові дії закінчилися, і відчайдушний Кива прийшов на роботу в мирний Київ, він став багатьом незручний. Я ж своїх людей не кидаю", – заявляє Аваков.

"Кива – людина-воїн, ідеальний на війні. Для мирного життя з його якостями характеру він не дуже підходить. З іншого боку, він досить цілісна людина з усіма своїми плюсами і мінусами" – зазначив глава МВС.

Щодо конфлікту Киви з главою Нацполіції Хатією Деканоїдзе Аваков зазначив наступне:

"Не можна витрачати більшу частину часу і сил на боротьбу з Хатією, з якою він не зійшовся темпераментом, і в ній нема до нього стільки довіри, скільки є у мене. Коли Хатія займалася проектним менеджментом в ранзі мого радника, а він воював під Волновахою, вони не перетиналися".

"Я можу йому сказати "А, Б, В", а вона – не може. І він така людина. І, так, він провів блискучу операцію із затримання ключового наркодилера Києва, який приніс йому хабар. В складних ситуаціях, з викликом і гостротою Ілля хороший", – додав міністр.

Аваков також зазначив, що підтримує Киву в його бажанні балотуватися в депутати на позачергових виборах по Херсонській області.

"Так, нехай балотується. Бажаю йому успіху на цій ниві!".

Нагадаємо,  колишній глава департаменту протидії наркозлочинності МВС ІлляКива  балотується на проміжних виборах до Верховної Ради по херсонському округу №183.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада