Аваков наказав поліцейським жорстко припиняти провокації на мітингах

Українські поліцейські мають забезпечити мирний характер громадянських акцій, але жорстко реагувати на будь-які провокації
Depo.Влада
14 листопада 2016 15:26
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає Depo.ua.

"Сьогодні я закликаю вас проявити ще одну дуже важливу рису правоохоронця – витримку, терпіння і вміння забезпечувати безпеку масових акцій. Стаття 39 Конституції України гарантує право громадян збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування. Я наголошую: акції повинні бути мирними, без зброї, а участь в них – добровільною!" – зазначив Аваков.

Він поставив вимогу перед Нацполіцєюі Нацгвардією забезпечити мирний характер будь-якої масової акції.

Аваков наголосив, що правоохоронні органи України не є учасником політичного процесу.

"Але я наказую кожному співробітнику –  вживати найжорсткіших заходів і припиняти спроби пронести або застосувати будь-яку зброю, спровокувати силове протистояння, створити небезпечну ситуацію для мирних громадян, які не є учасниками акції. Діяти швидко, рішуче і професійно" – додав Аваков.

Він зазначив, що провокатори і заколотники повинні бути затримані та ізольовані,  їх провину визначить суд.

"Наше завдання – забезпечення громадянських прав і безпеки кожної людини. За це стояв Майдан. Для цього ви отримуєте наказ виходити на вулиці", - пояснив глава МВС.

Нагадаємо, що з 14 листопада міліція перейшла на посилений режим служби у зв'язку із підвищенною терористичною загрозою.

 

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада