Начальник ДАІ Києва втік з України, - МВС

Начальник Державтоінспекції міста Києва, полковник міліції Микола Макаренко, підозрюваний в організації злочинної групи, несанкціоновано залишив територію країни в напрямку Білорусі. Він розшукується для дачі пояснень та прийняття рішень
Depo.Влада
2 квітня 2015 18:12
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє depo.ua.

Макаренко підозрюється в організації корупційної схеми, деякі учасники якої вже затримані, в тому числі підполковник міліції Микола Жебель. 

"Робота йде, на жаль, ще з низкою фігурантів викриття злочинної схеми - як цивільних, так і в міліцейських погонах", - додав міністр.

За його словами, злочинці діяли за такими напрямками:

- вимагання від співробітників центрів надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспорту, підпорядкованих ГУ МВС в м Києві - щомісячної грошової виплати.

- монопольна реалізація бланків довідок-рахунків МРЕВ. У тому числі через через ТОВ "Іннавто", пов'язаної з Жебелем. Тільки через цю компанію Жебель отримував незаконного доходу більш 600 тис. гривень на місяць, наживаючись тільки на одному бланку 720 грн, стверджує Аваков.

"Проведеними обшуками в компанії "Іннавто", у Макаренка і Жебєля виявілено та вилучено докази злочинних корупційних схем: документи, схеми отримання коштів від підлеглих, грошові кошти, оперативно проведені по всьому злочинному ланцюжку", - додав міністр.