Аваков пообіцяв жорсткий набір до нової поліції Донбасу

Критерії набору до нової патрульної поліції в Донецькій та Луганській областях будуть жорсткішими, а наявність бойової підготовки буде серед пріоритетних
Depo.Влада
15 вересня 2015 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив у Херсоні під час заходів із початку прийому до нової патрульної поліції, передає depo.ua з посиланням на "УНІАН".

Зокрема, коментуючи критерії, за якими відбираються нові поліцейські, Аваков зазначив, що служба в армії не є ключовим критерієм, як це було в радянські часи.

За словами міністра, при відборі в деякі територіальні підрозділи патрульної поліції військові навички будуть серед пріоритетних.

"Хочу сказати про військових. У двох місцях ми приділятимемо увагу військовим більшою мірою. Там будуть інші умови відбору до патрульної поліції. 26 вересня ми починаємо відбір до патрульної поліції Слов'янська та Краматорська, потім - Сєвєродонецька та Лисичанська, потім Маріуполя. Ось там поліція буде дещо більш жорстка. Але вдвічі більше ввічлива. Ось там військова компонента матиме значення", - сказав глава МВС.

Нагадаємо, що сьогодні у Херсоні стартував набір до нової патрульної поліції.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua