Аваков оголосив відбір кандидатів в Бюро протидії наркозлочинності

Конкурс на посади в Бюро протидії неркозлочинності (БПН) відкритий як для цивільних осіб, так і для досвідчених оперативних працівників і слідчих
Depo.Влада
30 жовтня 2015 16:32
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє depo.ua.

"Онлайн анкети приймаються на сайті МВС з 30.10.2015 за 13.11.2015", - написав Аваков.

Всі бажаючі кандидати зобов'язані пройти тест загальних навичок, який визначить вміння логічно мислити і рівень аналітичних здібностей, перевірку стану здоров'я, фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду.

Порівняно з відбором в патрульну поліцію, відбір в БПН буде "ускладнений" тестом благонадійності, розробленим ізраїльськими фахівцями, і наркологічним тестом.

Також до агентів БПН висуваються більш високі вимоги з фізичної підготовки.

Відбір проводиться на дві категорії посад в БПН: оперативних співробітників (агентів) і аналітиків.

"Перші покликані працювати в "полі", тому ідеальний кандидат повинен перебувати у відмінній фізичній формі і володіти високим рівнем емоційного інтелекту, вміти налагоджувати контакти. Корпус аналітиків складе мозковий центр БПН, підсумки їх роботи будуть надаватися підрозділам поліції для запобігання і припинення наркозлочинів", – зазначив глава МВС.

За словами Авакова, для співробітників БПН передбачена хороша мотивація у вигляді заробітної плати у розмірі 9 - 12 тис. грн і соціальний пакет поліцейського.

Всі кандидати, які успішно пройшли відбір, будуть відправлені на 200-годинний курс навчання. Програма навчання передбачає інтенсив з тактики та психології, а також майстер-класи від іноземних фахівців, серед яких агенти американської Drug Enforcement Administration (DEA).

Аваков оголосив відбір кандидатів в Бюро протидії наркозлочинності - фото 1Аваков оголосив відбір кандидатів в Бюро протидії наркозлочинності - фото 2Аваков оголосив відбір кандидатів в Бюро протидії наркозлочинності - фото 3Аваков оголосив відбір кандидатів в Бюро протидії наркозлочинності - фото 4Аваков оголосив відбір кандидатів в Бюро протидії наркозлочинності - фото 5Аваков оголосив відбір кандидатів в Бюро протидії наркозлочинності - фото 6Аваков оголосив відбір кандидатів в Бюро протидії наркозлочинності - фото 7

Більше новин політики читайте на Depo.Влада