Аваков: Кернес саботує правосуддя, йому можуть змінити запобіжний захід

Мер Харкова Геннадій Кернес саботує правосуддя, оскільки не з'явився на сьогоднішнє засідання суду. Це може стати підставою для зміни запобіжного заходу
Depo.Влада
28 квітня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає depo.ua.

"Кернес не з'явився на сьогоднішній суд у Полтаві. Суд, який розглядає результати слідства у справі про викрадення і побиття Кернесом і його охороною активістів Євромайдану в Харкові.

Поїхав Кернес в Італію, в Palace Merano - пройти курс оздоровлення. І нехай всі почекають. Суд був призначений на конкретну дату - заздалегідь. Але тут у хворого підвернулася "гаряча путівка" і чартер в Больцано.

Вважаю, що Кернес саботує правосуддя і це є підставою для звернеться прокуратури до суду - для зміни запобіжного заходу до обвинуваченого на арешт або жорстку підписку про невиїзд", - написав міністр.

"Де ж ваше співчуття!? - Запитають мене жалісливі гуманісти - людина ж інвалід і вимагає гуманного ставлення. Відповім, максимально зрозуміло. Спочатку суд і вирок по тому, що зробив цей діяч. Оцінити факт його знущань над людьми - винести вердикт суду. У цьому - необхідна справедливість. І тільки потім - обговорити міру поблажливості з урахуванням його стану як інваліда.

А так як зараз відбувається... Він до Вас ніколи не прийде, шановний суд - завжди знайдеться крім клініки в Мерано безліч чудових клінік у Швейцарії та Австрії, мінеральних вод і чудодійних джерел. А суд буде переноситься. А за цей час побиті до крові Кернесом обличчя викрадених майданівців забудуться, або влада зміниться - адже Гепа везунчик - йому все завжди сходило з рук.

Змінити запобіжний захід для обвинуваченого невідкладно!" - наголосив Аваков. 

Нагадаємо, Київський районний суд Полтави переніс засідання у справі мера Харкова Геннадія Кернеса на 18 травня 10:30, оскільки той не з'явився на засідання.