Аваков: Кернес особисто знущався над харківськими майданівцями

Державне обвинувачення володіє достатньою кількістю фактів, щоб мера Харкова Геннадія Кернеса було засуджено
Depo.Влада
27 березня 2015 06:18
ФОТО: depo.ua
Аваков: Кернес особисто знущався над харківськими майданівцями
Аваков: Кернес особисто знущався над харківськими майданівцями

Про це глава МВС Арсен Аваков заявив в ефірі телеканалу "1+1", передає depo.ua з посиланням на lb.ua.

"Є вичерпні докази того, що Кернес особисто викрадав, бив і організовував знущання над людьми - харківськими майданівцями, які тоді були в дуже складній ситуації. Є відповідні факти і свідчення з обох сторін. Кернес має бути засуджений", - заявив Аваков.

"Кернес буде чіплятися за процесуальні питання, але ніякого сумніву немає, що вирок має бути швидко. Проблема в тому, то Кернес - інвалід першої групи. Ця проблема етична для нас усіх, для суспільства. Але спочатку має бути вирок, а потім ми муситимемо прийняти відповідне рішення", - резюмував голова МВС.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що ГПУ передала справу Кернеса до суду. Мера Харкова звинувачують у викраденні, тортурах і погрозі вбивства євромайданівців.

У березні ГПУ оголосила Кернесу про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України та оголошено про закінчення досудового розслідування.