Аваков: Керівники обласних підрозділів ДСНС підтвердили факт вимагання коштів

Троє з керівників обласних підрозділів ДСНС надали свідчення, щодо вимагання грошових коштів зі сторони керівництва
Depo.Влада
27 березня 2015 20:10
ФОТО: depo.ua

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив на каналі ICTV, відповідаючи на питання стосовно боротьби із корупцією в Україні, передає depo.ua.

Очільник відомства прокоментував ситуацію щодо відкликання клопотання Генеральною прокуратурою про міру запобіжного заходу стосовно затриманих посадовців ДСНС.

"Бочковський і Стаєвський затримані за ст. 208 КПК України. Вони знаходяться під вартою законно. Ніхто не допустить , аби вони уникли арешту. МВС та прокуратурою готується розширене подання до суду. Після колегії, троє з керівників обласних підрозділів ДСНС надали свідчення, щодо вимагання грошових коштів зі сторони керівництва. Це також одна з причин, чому усі процесуальні дії перенесені на завтра", - зазначив міністр внутрішніх справ.

Також Аваков зазначив, що розуміє, що ця ситуація викликає напругу у суспільстві.

"Ми робимо дуже складну роботу. Тому, мені потрібна неймовірна підтримка суспільства у цьому процесі", - підкреслив Аваков.

Голова відомства зазначив, що далі справа за прокуратурою та судом.

Як повідомляв depo.ua, 25 березня на засіданні уряду затримали екс-голову ДСНС Сергія Бочковського та його першого застпуника Василя Стоєцького за корупційні махінації з державними закупівлями. Однак сьогодні суд вирішив відпустити їх з-під варти в суботу, 28 березня. Представник прокуратури зазначив, що прохання про відкликання клопотання мотивовано тим, що немає доказів провини Бочковського в інкримінованому йому злочині.

За даними народного депутата Мустафи Найєма, Бочковський звинувачується у розкраданні 1,16 млн грн.