Аваков: Керівники обласних підрозділів ДСНС підтвердили факт вимагання коштів

Троє з керівників обласних підрозділів ДСНС надали свідчення, щодо вимагання грошових коштів зі сторони керівництва

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив на каналі ICTV, відповідаючи на питання стосовно боротьби із корупцією в Україні, передає depo.ua.

Очільник відомства прокоментував ситуацію щодо відкликання клопотання Генеральною прокуратурою про міру запобіжного заходу стосовно затриманих посадовців ДСНС.

"Бочковський і Стаєвський затримані за ст. 208 КПК України. Вони знаходяться під вартою законно. Ніхто не допустить , аби вони уникли арешту. МВС та прокуратурою готується розширене подання до суду. Після колегії, троє з керівників обласних підрозділів ДСНС надали свідчення, щодо вимагання грошових коштів зі сторони керівництва. Це також одна з причин, чому усі процесуальні дії перенесені на завтра", - зазначив міністр внутрішніх справ.

Також Аваков зазначив, що розуміє, що ця ситуація викликає напругу у суспільстві.

"Ми робимо дуже складну роботу. Тому, мені потрібна неймовірна підтримка суспільства у цьому процесі", - підкреслив Аваков.

Голова відомства зазначив, що далі справа за прокуратурою та судом.

Як повідомляв depo.ua, 25 березня на засіданні уряду затримали екс-голову ДСНС Сергія Бочковського та його першого застпуника Василя Стоєцького за корупційні махінації з державними закупівлями. Однак сьогодні суд вирішив відпустити їх з-під варти в суботу, 28 березня. Представник прокуратури зазначив, що прохання про відкликання клопотання мотивовано тим, що немає доказів провини Бочковського в інкримінованому йому злочині.

За даними народного депутата Мустафи Найєма, Бочковський звинувачується у розкраданні 1,16 млн грн.