Аваков і Яценюк відкрили набір у нову поліцію Краматорська (ВІДЕО)

Завдання нової поліції в Донецькій області будуть складнішими, відповідальності більше
Depo.Влада
26 вересня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua

У Краматорськ приїхали прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк разом із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, щоб дати старт прийому заяв в нову патрульну поліцію.

Патрульна поліція, запевняє Яценюк, - це додаткова впевненість жителям, що місто в безпеці, передає 6264.

Така поліція незабаром з'явиться в кожному місті, але все треба робити крок за кроком, поступово. Ми ніколи не віддамо Донецьк і Луганськ, повернемо контроль над територією всієї України, Крим - це теж Україна! - заявив прем'єр-міністр.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підкреслив: "Для нас принципово, щоб в українських Краматорську і Слов'янську життя було краще, ніж у Києві, Харкові чи Львове.Ви повинні відчути нову якість життя, коли міліція захищає, а не кришує"
Відбір в нову поліцію буде жорсткий, запевнив Аваков. Але кожен хто підходить за параметрами, хто готовий служить країні - таких людей залучать на службу.

Власним прикладом приїхали поділитися з краматорчани київські поліцейські. Юлія раніше була стюардесою, але зовсім не шкодує, що змінила авіацію на поліцію.

Тетяна працювала на держслужбі, але в цій сфері не було ніяких змін. Дівчина відчувала необхідність міняти країну, тому заповнила анкету і пройшла конкурсний відбір. Назар у своїй колишній професії був ветеринарним лікарем, Сергій працював у торгівлі. Тепер всі вони - інспектори патрульної служби і готові з честю виконувати свій обов'язок перед країною.