Аваков і Данилюк у Кабміні посварилися через гроші

Під час сьогоднішнього засідання уряду посварилися міністр внутрішніх справ Арсен Авакова і міністр економіки Олександр Данилюк
Depo.Влада
27 вересня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua

Все почалося з того, що глава МВС поскаржився прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, що два місяці Мінфін не може перерозподілити 97 млн грн для правоохоронного відомства, передає depo.ua.

"Ми пропонуємо перерозподілити їх на проведення капітального ремонту у гуртожитках у Донецькій та Луганській областях, щоб там поліцейські могли жити, на придбання зброї та медичне забезпечення та реабілітацію для учасників АТО. Але маємо, вибачте, саботаж зі сторони Мінфіну. Я не розумію цього. Але мені треба виконувати бюджет, тому я вимагаю від вас, щоб це було внесено", — звернувся Аваков до міністра фінансів Олександра Данилюка.

А Данилюк відповів, що може надати пояснення та запитав, чи вистачає в міністра МВС грошей на виплату зарплатні Нацполіції зараз. 

"Ні, не вистачає", — відповів Аваков.

Тоді Данилюк пояснив, що зараз опрацьовуються відповідні зміни до Держбюджету, однак Аваков перебив його, дати гроші негайно.

"Це питання не готове для розгляду на уряді", — відрізав Данилюк.

Водночас прем’єр-міністр Володимир Гройсман заспокоював міністрів.

"Можна помовчати", — перебив сварку  глава уряду.

Він наголосив, що це рішення ухвалене минулого тижня та має бути ще узгоджене РНБО, після чого врегулюється питання зарплатні. Прем’єр-міністр вважає, що рішення ремонтувати, а не купувати нове — правильне.

"Міністр фінансів мені всі вуха продзижчав цим питанням, і воно врегульоване. Зараз ми чекаємо рішення РНБО, і після цього внесемо його на засідання парламенту на наступний тиждень. Я вважаю, Арсен Борисович, що ми можемо у четвер ці питання ухвалити та врегулювати", — сказав Гройсман.

Нагадаємо, що Аваков на високих нарадах не раз влаштовував скандал: зокрема, під час ради реформ він гучно сперечався  з головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі та жбурнув у нього стакан.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада