Аваков хоче дати "Інтеру" грамоти з гербом Росії

Аналіз листування колишнього випускового редактора "Подробиць тижня" Марії Столярової і ще одного працівника "Інтера" Леоніда Муравйова з їхніми московськими кураторами та керівниками "ДНР" виявив головні торішні мішені російської пропаганди серед українського політикуму
Depo.Влада
9 серпня 2016 16:44
ФОТО: depo.ua

Про це пише на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає depo.ua.

"Турчинов, Яценюк і Аваков - головні мішені Кремля. Так, в серпні 2015 року, серед антиукраїнських замовлень, які отримали Столярова і Муравйов, були і завдання організувати хвилю чорного PR проти низки українських політиків. Першим в цьому "темнику" знаходився пакет брудних матеріалів на Секретаря РНБО Олександра Турчинова", - стверджує глава МВС.

За його словами, в замовленні також значилися прізвища екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голови Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Миколи Княжицького, голови Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського та інших.

"Таким чином, російські журналісти, які формували інформаційну політику "Інтера", виконували замовлення Кремля з інформаційного знищенню тих, кого російське керівництво вважає своїми головними ворогами. З високою ймовірністю можна сказати, що подібні замовлення відпрацьовувалися й іншими проросійськими засобами масової інформації, які до сих пір досить впевнено почувають себе в Україні. І на завершення: Нацраді з телебачення і радіомовлення, звичайно, за таке не треба позбавляти ліцензії ТРК "Інтер" – треба грамоти давати. З гербомж... з російським", - вважає Аваков.

Аваков хоче дати "Інтеру" грамоти з гербом Росії  - фото 1

Нагадаємо, що Марія Столярова, яка є громадянкою Росії, 22 лютого, в ефірі програми "Подробности недели", коли йшлося про героїв Небесної Сотні, сказала "Ну-ка, давайте заканчивайте эту х*ню".  "Інтер" тоді заявив, що не має  стосунку до виробництва програми "Подробиці тижня", випусковим редактором була Столярова.

Пізніше її звільнили з посади через інцидент з нецензурною лайкою, і вона залишила територію України під супроводом СБУ, яка, до речі, не побачила  підстав для відкриття щодо Столярової кримінального провадження.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада