Аваков готовий затримувати Фірташа за справою "Надра Банку"

Олігарх Дмитро Фірташ буде затриманий в аеропорту відразу ж після прибуття в Україну
Depo.Влада
18 грудня 2015 19:40
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв'ю ZN.ua.

"Зараз ще йдеться і про банк "Надра", де є особисто ним підписана і не виконана гарантія на мільярди гривень. Гроші, як ви знаєте, з цього банку були виведені, величезна кількість людей по всій країні постраждало, і бюджет отримав величезну пробоїну. Тому ми дуже серйозно ставимося до цього провадження", - сказав Аваков.

Міністр також нагадав, що МВС звинувачує групу підприємств Фірташа Ostchem в розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах.

"Відносно Ostchem ми досягли чудових результатів. Ми, точніше НАК "Нафтогаз", домовилися з Фірташем, і він віддасть державі близько 4 млрд грн. Коли ми "притиснули" його аргументами, він уклав з НАКом угоду і почав віддавати гроші. 1,8 млрд він вже віддав. Коли він віддасть все, юристи оцінять, чи є далі склад злочину", - повідомив він. 

Нагадаємо, наприкінці листопада Фірташ, який перебуває в Австрії, повідомив, що збирається відвідати з'їзд Федерації роботодавців України в Києві, але згодом вирішив відкласти візит.

Згодом міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков  зазначив, що чекає на нього з групою захоплення, адже поліція розслідує два кримінальні провадження, пов'язані з Фірташем.  В рамках одного з них МВС домовилося з США про залучення експертів ФБР.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада