Аваков: Рада Європи у футболках "Беркута" не критикуватиме МВС

Міністр МВС Аваков вважає неконструктивними звинувачення Ради Європи в тому, що українським силовикам "не вдалося досягти суттєвого прогресу в розслідуванні вбивств на Майдані"
Depo.Влада
9 квітня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua

"Експертна група жодного разу не була в МВС за цей час .. а висновки зробила ..",- написав Аваков. 

Міністр МВС підкреслив, що через великий обсяг роботи і свідків "слідство ніяк не може бути закінчене за рік і робити висновки, як мінімум, дуже рано".

"Тим більше дивно чути квапливі висновки від представників Європи - де традиції судочинства припускають саме результат, а не звичний совковий звичай "давати результат" до знаменної дати!",- наголосив Аваков. 

Аваков зауважив, що до комісії ради увійшли представники Януковича."До комісії від України увійшли по одному представнику від влади (на той момент!) Та опозиції. Опозиція запропонувала кандидатуру Володимира Буткевича - колишнього судді того ж ЄСПЛ, стало бути, знайомого з Ніколасом Братца. Влада (Янукович) - Олега Анпілогова"

"Анпілогов Олег Вікторович - колишній заступник прокурора Харківської області (2005-2012), колишній заступник голови Харківської обласної державної адміністрації одіозного Михайла Добкіна, член фракції Партії регіонів у Харківській обласній раді (по теперішній час), друг Геннадія Кернеса (по теперішній час) ",- написав Аваков.

Він заначив, що це портрет пана Анпілогова у футболці з написом "Беркут" на засіданні сесії Харківської обласної ради 30 січня 2014 року.

"Пан Анпілогов, разом з усією фракцією, висловлює свою підтримку дій спецпідрозділів МВС на Евромайдане. На той момент - він уже місяць є членом Міжнародної консультативної групи Ради Європи з розслідування насильницьких інцидентів, які сталися під час демонстрацій на Майдані в період з 30 листопада 2013 по 21 лютого 2014. Це, відповідно, пан Анпілогов в якості члена МКГ РЄ дає прес-конференцію в Укрінформі. Футболку про «Беркут» зняв - він тепер розслідує його, "Беркута" злочину",- зазначив міністр.

"Я не приймаю і слова критики і "висновків" від зарозумілого прокурора у футболці Беркута. Нехай котиться до чортової матері зі своїми сентенціями! Чи не циніку, що підтримав у січні 2014 силовий розгін Майдану, тепер судити про розслідування цієї розгону!",- наголосив він.