Аваков - Олланду: Не смійте нам вказувати

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розкритикував позицію президента Франції Франсуа Олланда щодо врегулювання ситуації на Донбасі
Depo.Влада
12 жовтня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Франсуа Олланд, президент Франції, виступаючи в ПАРЄ, висловив абсолютно неприйнятні для України речі. Він зажадав спочатку проведення виборів на Донбасі, і лише потім виведення окупаційних військ Росії з української землі і повернення контролю України за україно-російським кордоном. Він хоче вибори відразу після припинення вогню і розведення військ", - написав глава МЗС.

Він  підкреслив, що Олланд "багато на себе бере" і заборонив французькому лідеру розпоряджатися життям українців та їх територіями. "Розраховую, що крізь еківоки "дипломатичних танців", Вам, пане президенте, стане зрозуміло, що Україна не збирається купувати свою свободу і незалежність, а збирається за них битися! І розраховує на підтримку друзів", - заявив Аваков.

"І я говорю Вам, пане Олланд, що не смійте вказувати нам віддавати території України і мільйони життів наших громадян - під путінський режим, тому що так вам здається зручним!", - наголосив він.

Нагадаємо, 11 жовтня голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв вважає, що президент Франції Олланд займає надто м'яку позицію щодо Росії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада