Аудиторський гігант та волонтери взялися за реформи в Міноборони

Міністерство оборони затвердило робочий варіант реформи відомства, який розробили українські волонтери
Depo.Влада
22 грудня 2014 14:37
ФОТО: depo.ua
Аудиторський гігант та волонтери взялися за реформи в Міноборони
Аудиторський гігант та волонтери взялися за реформи в Міноборони

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook волонтер і радник президента України Юрій Бірюков, передає depo.ua.

Він повідомив, що розроблена волонтерами концепція реформи прийнята як робоча версія, і «тепер починається доробка і створення тестових алгоритмів».

Він також розповів, що Міноборони, Генштаб і волонтери готують нову виставку зразків екіпіровки «із залученням усіх відомих нам виробників».

«За результатами аналізу будуть обрані 3-4 варіанти, які повинні будуть бути надані, повзводно, для тестів (за рахунок виробника). І потім прийматимуться відповідні рішення. Ні! Не виробник буде вибраний, а модель, текстура, тканина, фасон, якість», - повідомив Бірюков.

За його словами, у понеділок був підписаний меморандум про співпрацю вже з третьою міжнародною аудиторською компанією з «великої четвірки» - KPMG.

«Цього разу завдання зовсім нове: розробка законопроекту про приватно-державне партнерство у військово-промисловому комплексі», - розповів Бірюков.

Він також повідомив, що аудитори PricewaterhouseCoopers уже представили результати перевірки підприємств, що «входять в орбіту МО».

ФОТО: facebook.com

«Гряде нове підписання - по вже більш щільному аудиту 15 найважливіших підприємств. Купа грошей? Мільйони? Так, буде дорого. Тільки оплачуватиме це не уряд України, а уряд однієї дуже дружньої нам країни», - запевнив Бірюков.