Арсеній Яценюк на зустрічі з Дональдом Туском: Україна - це ключ до майбутнього Європи (ФОТО)

За останні п'ять років Україна не лише встояла проти прямої російської агресії. Україна не лише розпочала та здійснила багато далекосяжних внутрішніх змін. Україна виявила силу і здатність бути справжньою опорою сучасної Європи

Про це у своєму Facebook написав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк після зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском 19 лютого в Києві, інформує Depo.ua з посиланням на прес-службу політсили.

Арсеній Яценюк наголосив, що сьогодні Дональд Туск виголосив у Верховній Раді України історичну промову: "Це був виступ видатного друга нашого народу і визначного європейського лідера".

Від імені Європейського Союзу Дональд Туск "склав шану українським героям, які дали світові великий приклад нескореності та боротьби за свободу", підкреслив Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що у виступі Президента Європейської Ради "чітко прозвучало ясне бачення нашого європейського майбутнього": "Дякую Президентові Європейської Ради за підтримку та відданість Україні".

Арсеній Яценюк повідомив, що під час його сьогоднішньої зустрічі з Дональдом Туском йшлося про "майбутні випробування в українському та загальноєвропейському політичному житті, оскільки цього року в нашій державі - вибори Президента і парламенту, а в ЄС - вибори до Європейського парламенту".

"Немає Європи без України", сказав сьогодні Дональд Туск. Це - великі слова. Додам: Україна - це ключ до майбутнього Європи" , - написав лідер "Народного фронту".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна