Армія РФ нахабніє: під Маріуполем тривають навчання за легендою «наступ українських військ»

У районі Маріуполя, який під контролем української сторони, зберігається напружена ситуація
Depo.Влада
14 жовтня 2014 10:10
ФОТО: depo.ua
Армія РФ нахабніє: під Маріуполем тривають навчання за легендою «наступ українських військ»
Армія РФ нахабніє: під Маріуполем тривають навчання за легендою «наступ українських військ»

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє лідер групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук, передає ДеПо.

У цьому районі помічена активність ДРГ противника. Також російсько-терористичні війська проводять перегрупування і проводять навчання. Вчора, 13 жовтня, підрозділи російської армії і групи терористів, дислоковані в районі Новоазовська, були підняті за тривогою. Легенда - наступ українських військ.

У район Новоазовська прибувають колони з боєприпасами та спорядженням з Росії. Вчора зафіксовано перетин кордону з боку н.п. Федорівка (Ростовська область РФ) колони вантажних автомобілів чисельністю до 10 од. Колона рушила у бік н.п. Новоазовськ.

У район н.п. Саханка (Новоазовський район Донецької області) прибув підрозділ спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ чисельністю в кілька десятків осіб. Одночасно з цього району були виведені групи місцевих бойовиків. Військовослужбовці, що прибули, не приховують своєї приналежності до Збройних сил РФ.

З прикордонних районів Ростовської області РФ виводиться в місця постійної дислокації частина російських військ. Помічене виведення з району н.п. Долотинка Міллерівського району Ростовської області РФ особового складу з підрозділів 138-ї окремої мотострілкової бригади в місця постійної дислокації (сел. Кам'янка Виборзького району Ленінградської області).

«Проте, за нашими даними, виводяться переважно військовослужбовці строкової служби. Військовослужбовці-контрактники залишаються в прикордонних районах», - додав Тимчук.