Арештований ставленик Кернеса, що розтратив 10 млн грн

Сьогодні рішенням Печерського суду міста Києва узятий під варту директор КП "Житлокомсервіс" А. Яковлев, призначений мером Харкова Генадієм Кернесом. Він звинувачується в зловживанні службовим становищем, за попередньою змовою з головним бухгалтером вказаного підприємства І. Кузнєцовою
Depo.Влада
21 травня 2015 21:16
ФОТО: depo.ua

Шляхом службового підроблення цей ділець розтратив 10,4 млн грн вказаного комунального підприємства, повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає depo.ua.

"Як сказано у висунутій обвинувачуваному підозрі: своїми навмисними діями Яковлєв А. А., вчинив злочин, передбачений ч.5 ст 191 КК України (покарання від 7 до 12 років позбавлення волі). І директор "Жилкомсервісу" і його головний бухгалтер сьогодні взяті під варту в залі суду і перебувають у в'язниці. Кожному судом визначено можливу заставу до кінця слідства і судового процесу 1,2 млн грн".

Аваков наголосив, що Яковлєва був призначений Кернесом на цю посаду.

"За кілька років про "принади" цієї структури в Харкові не писав і не говорив тільки лінивий: підвищені відрахування за послуги і неіснуючі роботи, знущання над мешканцями багатоповерхівок та невмотивовані витрати цього міського комунального підприємства під керуванням мерії - викликали багато питань", - напивав міністр.