Арбузов стверджує, що грошей в Латвії не тримав

Екс-віце-прем'єр Сергій Арбузов стверджує, що інформація ЗМІ про конфіскацію 50 млн євро на його рахунках в Латвії не відповідає дійсності
Depo.Влада
13 вересня 2016 14:12
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Арбузова у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За словами Арбузова, в матеріалі латвійських журналістів "особливо підкреслюється", що він не фігурує серед підозрюваних і що латвійські правоохоронні органи не отримали жодної компрометуючої його інформації від українських колег.

"Тим не менш, цей факт не завадив деяким недобросовісним журналістам згадати заяви пана (екс-генпрокурора Віталія) Яреми дворічної давнини про те, що у мене нібито є рахунки в Латвії, і тільки на цій підставі почати розганяти новину про арешт грошей Арбузова в Латвії", – написав він.

"Ще раз заявляю, що жодних рахунків у цій країні у мене немає. Більше того, зараз через два роки, не існує кримінальної справи, в якій би фігурували ці гроші і де я проходив як обвинувачений. За все це час ГПУ не надала жодних доказів існування цих рахунків або факту їх арешту", – додав Арбузов.

Також він стверджує, що його захист на офіційні запити в 2015 році у латвійські державні органи та банки отримав документальне підтвердження того, що на території країни проти нього "не порушувалися кримінальні справи, на підставі яких могли б бути арештовані рахунки".

Нагадаємо, у Латвії рішенням суду 50 млн євро визнані незаконно набутими і вилучені на користь латвійської держскарбниці у справі розкрадань із держбюджету України і легалізації коштів через латвійські банки.

 

 

 

 

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада