Арбузов розповідає, що втік не від Авакова, а від долі Бузини

Колишній в.о. прем‘єр-міністра України Сергій Арбузов більше не сумнівається у правильності свого рішення втекти з України
Depo.Влада
16 квітня 2015 18:02
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на власній сторінці у "Фейсбуці", коментуючи вбивство Олеся Бузини, передає depo.ua.

"Коли рік тому я возив з країни свою сім'ю, я сумнівався в правильності цього вчинку. Я прекрасно розумів, що багато хто сприйме мій від'їзд як боягузтво, як непряме визнання провини. Зізнаюся, що ще довго потім я сумнівався в прийнятому рішенні, вважаючи, що був варіант залишитися і в судах відстоювати своє чесне ім'я. Але останнім часом я більше не сумніваюся", - написав Арбузов.

"У країні, де вбивства політичних опонентів поставлені на потік, де панує атмосфера брехні і терору, не тільки безглуздо говорити про справедливість або правосуддя. Більше просто немає тієї країни, в яку можна повернутися. Україна рік душили економічно, вбивали на Донбасі і в Одесі, і сьогодні добивають на вулицях Києва. RIP Олег Калашников, RIP Олесь Бузина, RIP наша спільна країна - Україна", - додав поплічник Януковича.

Нагадаємо, Арбузов разом з іншими високопосадовцями часів Януковича втік з України в Росію після перемоги Революції Гідності. Наразі Арбузов переховується в Росії.