Ар'єву зателефонували нібито з російського посольства щодо обміну Савченко

Голові постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ Володимиру Ар'єву зателефонували нібито з російського посольства з пропозицією обміну Надії Савченко
Depo.Влада
11 березня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Чи то знову пранкери, чи то вже наші журналісти вирішили здобути лаври негідників? +380 (44) 323 10 95 - з цього номеру дзвонить жінка, каже що вона Наталья Казанцева з російського посольства і що Лавров вивчає можливість обміну Савченко на когось з українських політиків і чи я не погодився би. Я погодився з тим, що абонентка не має совісті. Може комусь і хочеться зробити гарячий матеріал, але деякими темами, колеги-журналісти, якщо це ви, гратися як мінімум неетично.", - написав Ар'єв.

Нагадаємо, 10 березня адвокат Савченко Фейгін опублікував у соцмережі листа начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав Савченко припинити голодування і обіцяв посаду в уряді. Після цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист - фальшивка. Прес-секретар українського президента також підтвердив, що лист до Надії Савченко не відправляли.  Згодом відповідальність за цей "розіграш" взяли на себе російські пранкери. 

Сьогодні українська сторона звернулась до Росії з вимогою негайно надати дозвіл на допуск українських лікарів до Надії Савченко у зв`язку з погіршенням стану її здоров`я.